http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-strict.dtd\
Seminaras „Lietuvos ir užsienio valstybių reguliavimo praktika komandiruojant darbuotojus. Mokesčių ir darbo teisės aktualijos“
2018-01-30

Konferencijoje daug dėmesio bus skirta Europos Sąjungos direktyvų ir nacionalinių teisės aktų, reglamentuojančių darbuotojų komandiravimą, analizei ir praktiniam taikymui. Šiais teisės aktais ir jų pakeitimais siekiama garantuoti didesnę komandiruojamų darbuotojų teisių apsaugą, sudaryti vienodas sąlygas, lyginant su vietiniais darbuotojais, priimančios šalies įmonėse, kovoti su socialine darbo jėgos atskirtimi skirtingose šalyse. Taigi, siekiant sklandaus darbo proceso organizavimo, jų išmanymas ir tinkamas taikymas yra ypač svarbus.

Gruodžio 1 d. kviečiame į seminarą „Būti ar nebūti? #verslui #investuoti #islikti. Ateities saugikliai“
2017-11-24
ILAW tęsia renginių ciklą savo klientams ir pristato pastarojo meto teisines aktualijas bei 2018 m. laukiančius teisinius iššūkius. Šį kartą dėmesį skirsime investicijoms, todėl pasikvietėme Europos inovacijų ir investicijų akademijos vadovą Taurimą Valį, kuris pasidalins savo įžvalgomis apie verslo finansavimo galimybes ir globalias tendencijas.
Seminaras „Lietuvos ir užsienio valstybių reguliavimo praktika komandiruojant darbuotojus. Mokesčių ir darbo teisės aktualijos“
2016-11-09

Seminare daug dėmesio bus skirta Europos Parlamento ir Tarybos direktyvai 2014/67/ES dėl darbuotojų komandiravimo paslaugų teikimo sistemoje vykdymo užtikrinimo. Šia direktyva siekiama garantuoti didesnę komandiruojamų darbuotojų teisių apsaugą, sudaryti vienodas sąlygas, lyginant su vietiniais darbuotojais, priimančios šalies įmonėse, kovoti su socialine darbo jėgos atskirtimi skirtingose šalyse.

Seminaras „Naujasis Darbo kodeksas“
2016-07-15

Naujasis Darbo kodeksas atsineša naujus iššūkius ir naujas galimybes verslui: nuo būtinybės peržiūrėti lokalinius teisės aktus iki naujų darbo teisės normų taikymo praktikoje.

Nemokamas seminaras „KO NEAPIMA ĮSTATYMAI: darbo santykiai, socialinės įmonės, darbuotojų nuoma“
2016-05-11

Laikas: 2016 m. gegužės 17 d. 09:00 – 11:00 val. Vieta: viešbučio „BEST WESTERN Vilnius“ konferencijų centre, Konstitucijos pr. 14, VILNIUS. Registracija: http://goo.gl/forms/t6uDbLoj33.


1
  2   3   4   5   6